H0 - Stojan pro mapy KČT s rozcestníkem

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 1
- Komentáře 0
H0 - Stojan pro mapy KČT s rozcestníkemSkladem 12 ks40,00 Kč/ ks33,06 Kč bez DPH
Česká republika patří k zemím s nejvíce propracovaným systémem turistického značení a jeho dlouholetou historií. Proto by nemělo chybět ani na Vašem kolejišti!
Jednotný formát map zavedený na počátku 60. let umožnil v první polovině dekády konstrukci unifikovaného stojanu, který mnohde přežil až do dnešních dnů. Tyto mapy jsou stále k vidění na nádražích, u zastávek, významných turistických míst atd. Pokud to místní podmínky dovolují, bylo možné osadit též pouze desku s mapou a umístit ji např. na zeď.
Originál je k vidění například před nádražím v Soběslavi. Nezapomeňte také na vyznačení barevných tras v okolí.
Součástí leptu jsou též směrovky. Nově též na přání zákazníků nabízíme turistické rozcestníky a tištěné mapy, které jsou prodávány samostatně a naleznete je v příslušenství.










