Vážení zákazníci, vítáme Vás na našem e-shopu. V rychlosti pár informací: 1. Pro zákazníky ze Slovenska a jiných zemí, pokud chcete platit v eurech na euro účet, přepněte si e-shop na euro 💶 pro přepočet měny - pravý horní roh :-) 2. Dobírky – nastavíme po předchozí domluvě – telefon, e-mail nebo stačí napsat do poznámky k objednávce 3. Odesíláme 2x týdně – převážně středa, pátek, není to dogma. Pokud chcete zboží urgentně, zavolejte, domluvíme se. 4. Pokud telefon nezvedáme, pošlete SMS, zavoláme zpět :-) 5. E-shop funguje při současné práci, to znamená, že objednávky odbavujeme každý den večer, přes den jsme v práci. Ostrý provoz bude se spuštěním prodejny. Děkujeme za věrnost, pochopení a těšíme se na další spolupráci. Po spuštění obchodu bude každý stálý zákazník odměněn za věrnost a vstřícnost :-)
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Sledujte můj YouTube kanál:

Jsme také na Facebooku a Instagramu

Chcete vědět více? přidejte se k nám!

Zajímavé typy, rady a slevy pro členy.

Sponzoři e-shopu:

Spřátelené weby:

Dodavatelé železnice:

File:PIKO Logo.png - Wikimedia Commons

Herpa Wings at HobbyJets

Noch - Blue Ridge Hobbies Discount Model Trains - Why Pay More?

File:Auhagen.svg - Wikimedia Commons

Roco | hobbyDB

File:Logo FLEISCHMANN.svg - Wikimedia Commons

 

Dodavatelé nářadí:

Dremel logo and symbol, meaning, history, PNG

 

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Věrnostní program
Věrnostní program Balíček-hobby

Vážení zákazníci,

vzhledem k zájmu o naše produkty, služby a také zájem o dění se kolem nás ať už prostřednictvím:

File:Logo of YouTube (2015-2017).svg - Wikimedia CommonsSoubor:Facebook icon.svg – WikipediePraktický návod, jak přidat příspěvek na Instagram z počítače, nebo přes telefon, e-mail, WhatsApp a také osobně na naší kamenné prodejně, jsme se rozhodli aktivovat náš vlastní věrnostní program pro registrované zákazníky, který budeme uplatňovat také při osobním nákupu zboží na prodejně Balíček Hobby v Horažďovicích (pokud má zakázník vytvořenou registraci).

Věrnostní program bude spuštěn pro všechny od 4. 5. 2023 - to je datum, kdy byla vytvořena první objednávka na našem e-shopu a kdy byl oficiálně spuštěn.

Věrnostní program je určen pro všechny nově registrované uživatele. Zákazníkům, kteří u nás již registraci mají vytvořenou bude věrnostní program aktivován ručně.

Jak bude věrnostní program fungovat? Co musím udělat?

  • vytvořit řádnou registraci na našem e-shopu
  • po přihlášení do e-shopu vytvořit objednávku
  • ve chvíli, kdy bude objednávka převzata zákazníkem, bude potvrzena v e-shopu jako "objednávka vyřízena" (tak jak jste zvyklí, pokud nebude potvrzena před dalším nákupem, zavolejte, potvrdíme ji a můžete nakupovat se slevou)
  • při další objednávce se již bude načítat sleva na další nákup, které jsem dosáhl prvním a další nákupem

příklad:

Vytvořím registraci a objednám si lokomotivu například ř. 140 :-) za 4500kč. Lokomotivu jsem obdržel, přišlo mi potvrzení o vyřízené objednávce. Nyní chci vytvořit objednávku další. Přihlásím se do svého účetu na e-shopu a vidím, že mi u každého produktu svítí sleva, kterou jsem obdržel.

Takto mohu pokračovat postupně dál, až dojdu k maximální možné hranici slev.

Výše slevy ve věrnostním programu, a délka platnosti započítaných faktur

  • Věrnostní sleva má platnost 15 měsíců od dodání zboží (objednávka vyřízena). Proč 15 měsíců? protože pokud chci pro svého blízkého dárek například k narozeninám, budu mít jistotu, že sleva platí i na ty další :-)
  • začátek věrnostího programu je 4. 5. 2023 pro všechny
  • do slevy se počítá částka celé objednávky, tedy včetně poštovného a případných příplatků

- Slevy  a částky potřebné k jejímu získání

1% - při nákupu do 2.999kč

2% - při nákupu do 7.999kč

3% - při nákupu do 15.999kč

5% - při nákupu do 30.999kč

6% - při nákupu do 44.999kč

8% - při nákupu nad 45.000kč

 

Příklad uplatnění slev:

Od spuštění věrnostního programu 4. 5. 2023 jsem učinil několik nákupů za více jak 45.000kč a dosáhl slevy 8%, tato sleva mi platí až do 3. 8. 2024, po tomto datu se od slevy odečte nejstarší objednávka, vytvořena například zmíněného 4. 5. 2023. Veškeré slevy z objednávek se stále sčítají, a tím bude sleva stale na maximální možné výši. Pokud si delší dobu než 15 měsíců neobjednám, sleva poklesne dle výše uvedené tabulky.

 

!POZOR! pro započtení slev je potřeba být pokaždé přihlášen v systému, jinak se sleva nezapočítá. Zpětně ji nelze dopsat do systému.

!Zákazník, který nemá u nás vytvořenou registraci nemá nárok na slevu!

Na některé produkty slevu nebude možné uplatnit, bude to většinou zboží, které nakupujeme od dodavatelů, kteří nejsou plátci DPH a tento sortimnet je pro nás již takto nevýhodný, ale je pro modeláře podstatný a proto se jej vyplatí držet v nabídce.

 

Dále si vyhrazujeme právo, v případě porušení obchodních podmínek, bezdůvodného nezaplacení vytvořené objednávky po 3. výzvě k úhradě, nebo zařazení zákazníka na BlackList v případě porušení našich zásad, zrušit věrnostní program, nebo ho anulovat.

Kde nás najdete

Balíček - Hobby Horažďovice

Žižkova 758

Horažďovice 341 01

Balíček Hobby - Horažďovice

Prodejna železničních modelů

Půjčovna nářadí

Prodej spojovacího a elektromateriálu

Otevírací doba prodejny

Po - Ne - kdykoliv po předchozí domluvě

Logo
www.espb.cz
Petr Balíček
Petr Balíček
7:00 - 17:30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz